انتشار شماره های چهار و پنج فصل نامه ی متارخ

شماره ها ی چهارم و پنجم فصل نامه ی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی ی متارخ در یک مجلد به همت این موسسه انتشار یافت.

در این مجلد که برچسب ویژه نامه ی موسیقی لرستان را بر خود دارد می توانید مطالب پراکنده ای در باره ی برخی مشاهیر، برخی فعالیت های نوین، و ... موسیقی گذشته و حال لرستان را بیابید.

البته این مجلد در زمینه ی انتخاب مطالب و برخی نویسندگان آنچنان که باید در حد خود ظاهر نشده و، با توجه به مدت زمان زیادی که یک فصل نامه برای تهیه ی مطالب اش دارد، انتظار بیشتری از آن می رفت.

در نهایت ضمن ارج نهادن به زحمات این موسسه و انتشارات شاپور خواست - که سهم شایانی در تنظیم، صفحه آرایی و چاپ با کیفیت آن ایفاء نموده - به همگی دست اندرکاران آن خسته نباشید می گویم.

/ 5 نظر / 30 بازدید
سعید

سلام سال نو مبارك در اين سال هم خوانده نوشته هاي خوب و با ارزش شما هستم.

فرزند زاگرس

با سلام جمعي از حاميان دولت ائتلافي، متعهد و كارآمد با قراردادن لوگوي پرچم كشور عزيزمان ايران كه شعار "خودمحوري بس است" بر روي آن درج شده، اقدام به فراخوان وبلاگي نموده اند. سايت فرزندان زاگرس از شما دعوت مي كند با قرار دادن لوگوي مذكور به جمع همراهان دولت ائتلافي بپيونديد. جهت دريافت كد لوگوي مربوطه به يكي از آدرس‌هاي زير مراجعه كنيد. باتشكر www.fzagros.com http://www.rezaee.ir/fa/pages/?cid=7962

آستانه

لرستاني ام . خيلي وقتها از همين مسئله خوابم نمي برد. يك غده باد كرده در گلويم مانده و هي جلوي سرفه ام را مي گيرم...

فرشاد سیفی

به چه حقی و چه قیمتی ؟ ؟ ؟ ؟ چندی پیش آلبوم عکسی بنام فصلنامه متارخ انتشار یافت که در آن مطلبی را که اینجانب روزگاری برای استاد رضا سقایی نوشته بودم بدون اجازه به چاپ رسانده بودند . . . مگر نه اینکه میخواهیم به اصطلاح کار فرهنگی انجام بدهیم ؟ مگر نه اینکه این کارهای به اصطلاح فرهنگی برای ارتقاع آگاهی هموطنانمان از رخدادهای فرهنگی لرستان است ؟ مگر نه اینکه هر کس بخواهد مطلبی و یا اثری از کسی را چاپ و منتشر کند حداقل باید از صاحب اثر اجازه دریافت کند ؟ هیئت تحریریه متارخ مثل اینکه قوانین حقوق مولفین و مصنفین را مطالعه ننموده اند ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ میخواهیم برای شهر و استانمان کار فرهنگی انجام دهیم یا دزدی فرهنگی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ضمن تشکر از نویسندگان متارخ به خاطر گردآوری و چاپ شماره گذشته که بیشتر به آلبوم عکسی میماند و صد البته که برای فروش بیشتر و جلب مشتری این کار را نکرده اند . . . امیدوارم در لرستان از اینگونه انتشارات فرهنگی و اینگونه فعالیتها انجام نگیرد . . .