فراخوان بزرگداشت سید فرید قاسمی

دروغ نگفته اند گذشتگان که دود از کنده بر می خیزد، ابتکار جدید آقای سلاحورزی برای بزرگداشت، سید فرید قاسمی، قدمی نو و  پرتوان در حضور پررنگ تر دوباره ی ایشان د رجمع وبلاگ نویسان است .

بی شک فرهیختگان لرستانی با کار طاقت فرسای استاد :

 سید فرید قاسمی

 و تالیفات متعدد ایشان در زمینه ها ی  لرستان پژوهی آشنا یی دارند . استاد قاسمی در زمینه تحقیق و تالیفات مطبوعات ایران ، امروزه  شاخص ترین چهره ملی است .

این گفته مبتنی بر تالیفات گرانسنگ او است که همیشه به عنوان مرجع ، مورد استفاده دانش پژوهان این رشته در سراسر ایران قرارمی گیرد.

ما وجود چنین فرد  فرزانه ای را مایه ی مباهات دانسته و برآنیم تا در اواخرفروردین سال 88 در عالم مجازی اینترنت زحمات ایشان را با بزرگداشتی که یقینا کمترین کار در قبال کوشش های این عالم فرهیخنه است  را پاس بداریم .

لذا از کلیه اهل قلم دعوت  می نماییم در صورت تمایل آثار خود را در زمینه ی تالیفات استاد  تا پایان اسفند ماه سال جاری به این نشانی ارسال فرمایند.

/ 5 نظر / 49 بازدید
امین --- تال

چه کنم دست خودم نیست که یادت نکنم ممنون از شما که به فکر هچنین بزرگ مردانی هستید...

محمد طاهر سام نژاد

سلام امیدوارم حالت خوب باشه وخسته نباشی. قرض عرض ادبی بود

کامران دالوند

سلام خسته نباشی زیبا نوشتی دست درد نکنه برارم یه هم خدمت جناب[گل][گل][گل][گل][گل][گل]

همتبار

همتبار گرامی از شما برای نویسندگی درسایت همتبار دعوت بعمل می آید. شما بعنوان نویسنده سایت همتبار می توانید آثار، دیدگاهها و مطالب خود را در موضوعات متنوع در این سایت ثبت نمائید. در سایت همتبار با افزایش گستره ی نشر مطالب شما در حوزه ای وسیعتر، دامنه تاثیر آن در راستای ارتقاء سطح علمی و فرهنگی جامعه افزایش می یابد. بدون شک در عصری که تفکر و تعقل حیاتی ترین نیاز بشریت است مطالب مفید شما در زمینه های مختلف برای دیگران الهام بخش و راهگشاست. شما می توانید مطالبی که در وبلاگ شخصی خود منتشر کرده یا می کنید را در همتبار نیز باز نشر نمائید. بدیهی است مطالب تولیدی و ممتاز! شما، چنانچه برای اولین بار از طریق همتبار منتشر گردد، ضمن قرار گرفتن در قسمت مطالب اصلی سایت، بعنوان مطلب برگزیده و یا منتخب هفته نیز انتخاب گردد. با استفاده از نام کاربری و کلمه رمز می توانید به بخش مدیریت خود وارد شوید. و مطالب خود را ارسال نمائید.

محمدرضا زادهوش

سلام به نوبه خودم از زحمات تو برای بزرگداشت مقام سیدفرید قاسمی سپاس گزاری می کنم. بهم ن هم سر بزن. [گل][گل][گل][گل][گل] محمدرضا زادهوش