مدیر خانه شاعران ایران از توهين به زادگاه زنده یاد امين پور پشيمان نيست؟؟؟!!!

راکعي گتوند را همچون زادگاه آتشي «خرابه» اي خواندکه شايستگي پيکر امين پور را ندارد
مدیر خانه شاعران ایران از توهين به زادگاه قيصر امين پور پشيمان نيست؟

 

بار نخستي نيست که يکي از اهل قلم و ادب (!) اين مرز و بوم آباداني و رونق و زندگي را منحصر به خيابانهاي پايتخت مي انگارد و شهر و ديار ما را «خرابه» مي خواند، (لينک خبر از مهر) شهر و دياري که در تشيع جنازه پاره تنشان چنان کردند که امثال راکعي و ديگر مرکز نشينان مرکز زده از گفتار خود شرمسار شوند.

 هادي خوش سيما وبلاگ نويس خوزستاني - نيز در همين زمينه نوشته است:

            «ایشان  که در هنگام انتقال پیکر شادروان آتشی به بوشهر، به شدت با اینکار مخالفت نموده و سخنان تحریک آمیزی نیز بر زبان جاری کرده بود، این بار نیز سعی اش بر این بود  که جلوی انتقال پیکر شادروان قیصر امین پور را به زادگاهش (گتوند) بگیرد  اما این بار نیز با بی توجهی مردم خوزستان روبرو شد و جنازه قیصر امین پور به زادگاهش گتوند انتقال یافت و به خاک سپرده شد.

توهین راکعی به مردم جنوب،  نشان از خشم وی از بی توجهی جنوبی ها به این مرکزنشینان است که حتا پیکر شاعران و هنرمندان ما را نیز برای مقاصد تبلیغی خود می خواهند.»

 

مطالب دیگری در همین زمینه:

گزارش تصویری لور ازخاکسپاری قیصر امین پور در گتوند

       خاکسپاری پیکر قیصر امین پور در گتوند بختیاری خوزستان

 یار به دیار می آید، پیکر قیصر امروز به خوزستان انتقال می یابد

برگرفته شده از :‌http://webgozar.com/feedreader/redirect.aspx?url=http://loor.ir/article.aspx%3fid=856

مرکز نشیان !

نفت - گاز -معادن کانی - سرمایه های تاریخی و فرهنگی - جوانان با استعداد و باهوش و توانا و ... همه چیزمان را میبرید بر باد یغما . زنده یاد امین پور و صدها تن چون او یک عمر زیستند تا نام بی نشان شما را نامور کنند و چراغ بی سوی شما را فروزان نگه دارند . دست کم روح آنها را آرام بگذارید تا در کنار خانواده و اقوام و خویشانشان تا ابد بدور از غربت در نزد قریبانشان بیارامد . بگذارید تا ما به شاختن شیر سنگی و چارطاقی بر مزار عزیزرانمان چند صباحی از سرعت ترقی شما بی خبر باشیم !!!!

/ 4 نظر / 25 بازدید
نصرت درويشی

از مطلب شما درسايت لور دردفاع از شعر آقای خدايی سپاسگذارم.ميبايست بااحترام از حيثيت واعتبار بچه های لر واکنش نشان داد قلم توانای شماموثرتر از خطابه های طولانی و دست وپاگير اين حقير بود . ازتوجه وعنايت شما به بچه های لرستان ممنونم نصرت درويشی/آبان ماه/۱۳۸۶

فاطمی

من از خانم راکعی باکمال ادب عذر خواهی ميکنم. اتفاقا من اولین غزل کامل خود را در سالها پیش تحت تآثیر یکی از اشعار نوی ایشان در روزنامه کیهان سرودم و به اشعار ایشان علاقمند بودم . اما در سالهای بعد بر اثر ورود ایشان به عرصه مسائل سیاسی و هم جناحی و همفکری با برخی تفکرات خاص نظرم برگشت . اما اینها دلیل بی ادبی نمی شود و من ملزم به رعایت ادب و احترام هستم از ایشان اگر برداشت نامناسبی از حرف من شده است به شدت معذرت می خواهم.

فاطمی

از صاحب سايت جناب آقای سلاحورزی تقاضا دارم که پيغام اولی که بنام من درج شده و اشتباهی است را از اين قسمت حذف نمايند.