سوء استفاده یک سایت مجهول الهویه از برخی مطالب نشریه لور

متاسفانه در چند روز اخیر شاهد انتشار برخی مطالب نشریه لور در یکی از وب سایتهای مجهول الهویه و ضد نظام تحت عنوان «لرستان 11» هستیم.

 این سایت که هیچ شناسنامه، معرفی نامه و جایگاهی مرتبط با عنوان پر افتخار «لرستان» ندارد با انتشار برخی کامنتها در وبلاگ ها و وب سایتهای لر مطالبی پیرامون رسم الخط لور و دانلود فونتهای مخصوص خط لور، می کوشد پیوندی میان خود و نشریه اینترنتی لور به نمایش بگذارد.

 این کامنتها تحت عناوین «لرستان 11»، «بهرام»، «تا کور شود هر آنکه نتواند دید» و.. انتشار می یابند، نشریه اینترنتی لور بدین وسیله ضمن قبیح خواندن این عمل ریاکارانه، ساحت فعالیتهای فرهنگی –قومی –ملی و شفاف و بی پرده و علنی خود را از چنین رفتارهایی مبری می داند. نشریه لور مسولیت هیچ مطلب و کامنتی بر وبلاگها و سایتهای دیگر را نمی پذیرد (تحت هیچ عنوان و نامی) و صرفا مسول محتوای «نشریه اینترنتی لور» است.

 

در نظر داشته باشید هرکسی می تواند با هر نام و عنوانی روی یک وبلاگ کامنت بنویسد!

 

نشریه لور و اعضای تحریریه آن مخالف و ناخرسند از فعالیت هیچ دسته و اندیشه ای در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضای مجازی نیست اما اقدامات موذیانه و ریاکارانه برخی را از جمله آسیبهای فعالیت در دنیای مجازی می داند و آن را شدیدا محکوم مینماید و حتی بر خود واجب میداند که با اینگونه فعالیتها برخود نماید.

 نشریه اینترنتی لور همانگونه که نام و نشان و خط مشی خود را در شناسنامه سایتاعلام نموده است یکبار دیگر التزام خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی اعلام و بر فعالیتهای خود در حوزه های فرهنگی –قومی تاکید می کند (تا کور شود هرآنکه نتواند دید!)

 در پایان یکبار دیگر به همه هم تباران و هم زبانان توصیه می شود برای امنیت و سلامت هرچه بیشتر فعالیتهای شبکه مجازی و به منظور به بن بست و انزواء کشاندن چنین تحرکات مذبوحانه ای:

1)   حتی الامکان با سایتها و وبلاگهای بی هویت، بی شناسنامه و با نام مستعار (حداقل در موضوعات مربوط به مردم لر) تبادل لینک ننمایید.

2)      بخش مربوط به کامنت وبلاگهای خود را گونه ای تنظیم کنید که کامنتها فقط پس از تایید انتشار یابند.

 


/ 3 نظر / 41 بازدید